Text gone | STORY

13.12.2017

Takže milé maminky, tenhle příspěvek je pro ty, které rády blogují nebo jen píší, ať už obsáhlý E-mail kamarádce nebo prostě článek o věcech do práce nebo co vás zajímá. Chci vás dnes potěšit, že se to nestává jen vám.

Zrovna mi šla "slina", takže jsem připravila rady, jak na výběr prvních botiček. Byla jsem na sebe hrdá, jak jsem si to pěkně rozmyslela, a pak i následně napsala. Byl to dlouhý text. Jenže jsem si ještě chtěla pár věcí utřídit před vypuštěním do éteru, a tak jsem si odběhla k vaření. Ač jsem měla dojem, že se text uložil...psala jsem ho na oteřeném blogu, který je podobný E-mailu v tom, že se vám jen po čase ukládá jakýsi draft...ouha. Po dlouhé nečinnosti se milý blog odhlásil. No prostě si dovedete představit, co se stalo a jak se cítím. Strávila jsem tím psaním hodinu a půl, což je na mateřské dovolené celá věčnost a počítač se na mne rozhodl po přihlášení chrlit jen neaktualizovaný text.

Prostě stručně řečeno, můj dnešní příspěvek je někde v tahu. A jak můj syn výstižně okomentoval, vykulil oči a pokrčil sladce rameny: Mamí, GONE?

Doufejme, že tedy zítra budu mít slinu a poučím se z vlastních chyb.

Počkejte není dnes třináctého?