Nechte se okouzlit šperky od Lola Rose London | MOTIVACE/INSPIRACE

14.01.2018

Šperkařská značka LOLA ROSE London byla založena rodilou londýňankou Nikki Gewirtz. Když dostala dárek od své kamarádky k 30tým narozeninám, při pohledu na něj se nostalgicky vrátila do svého dětství. Byl to náramek s polodrahokami a připomenul ji její babičku Lolu, která byla velmi stylová a kterou Nikki zbožňovala a obdivovala. Bylo to přesně v době, kdy se rozešla se svým přítelem. Vše na ni působitlo intenzivněji. Nikki do té doby neměla tušení, co by vlastně chtěla v životě dělat, čeho dosáhnout, ale s obdržením tohoto dárku se v ní najednou rozezněla touha, že by chtěla tvořit něco podobně krásného, co by bylo vzácné. S vizí této touhy v roce 2000 vytvořila svůj první náramek s polodrahokami, který se stal ihned hitem mezi kamarádkami a v okolí. Dal tak vzniknout základům značky, kterou pojmenovala jak jinak než po své babičce. Nikki dnes tato značka vydělává milióny.

Nikki chtěla zároveň vytvořit něco, co dodá ženám úsměv na tváři, co jim dá do daného dne radost. Něco, co jim bez přílišné práce a finančních nákladů dodá pocit spokojenosti  a neobyčejnosti. Nikki se tak rozhodla dělat z obyčejného a normálního, neobyčejné a luxusní. Proto její šperky nosí ženy na celém světě, mezi nimi například i Kate, vévodkyně z Cambridge, Sarah Jessika Parker, Angelina Jolie, Halle Berry nebo Nicole Scherzinger.

Nikki založila značku Lola Rose London, když byla ještě svobodná. Dnes je z ní manželka a maminka dvou malých synů, která se snaží žonglovat mezi mateřstvím, domácností a svým byznisem. Jakmile překročí práh svého domu, přepne z glamy hvězdného módu do domácího a věnuje se rodině. A k jedné věci se přiznává. Nikdy se nebálá požádat o pomoc své blízké, pokud stresové situace nezvládala. To vidí jako jeden z hlavních faktorů svého úspěchu. Je tím tak sympatická maminkám po celém světě a i příkladem, že mateřství a rodičovství je náročné, ale s pomocnou rukou se dá zvládnout i v kombinaci s náročným podnikáním. Svými úspěchy si dokonce získala pozornost i u královského britského dvora. Za její zásluhy ve šperkařství ji královna Alžběta udělila titul MBE, a zpečetila tak úspěchy této neobyčejné maminky. Pozn.: Titul MBE znamená být členen bristkého impéria za vyjímečné zásluhy.

Nebojte se požádat blízké o pomoc, pokud jste vystresované a nezvládáte. Nemá cenu se trápit. To platí zvlášť pro novopečené maminky.

A co se od Nikki ještě naučit? Všem maminkám, ženám, dcerám, tetám, neteřím, babičkám i prababičkám vzkazuje: "Nemyslete v zajetých kolejích, hoďte za hlavu zavedená pravidla a vytvořte něco vyjímečného a originálního".

"Nemyslete v zajetých kolejích, hoďte za hlavu zavedená pravidla a vytvořte něco vyjímečného a originálního". Vzkazuje Nikki Gewirtz, zakladatelka LOLA ROSE London.

V LOLA ROSE e-shopu můžete hledat podle druhu šperku (náramek, řetízek, prsten, hodinky, atd.) nebo podle kolekce (zaměřená na horoskop, boutique, noční, atd.). Navíc lze vyhledávat podle kamene, který je Vaším oblíbeným. Od achátu přes akvamarín, citrín, malachit, turmalín až k žlutému tygřímu oku. Barevná paleta je opravdu široká. Kameny, které firma používá jsou polodrahokami nebo drahokami a každý je ručně zpracován, dobroušen do finálního tvaru. A pokud chcete doladit outfit, můžete doplnit krásným šátkem. Lola Rose London výrobky jsou cenově dostupné.

Tabulku velikostí pro prsteny naleznete v Customer Service (v patičce stránky). Zásilka do Evropy je 13 eur (5-7 dnů). Bezplatně můžete vrátit do 28 dní od obdržení (samozřejmě neporušené a v originálním balení). Lze zvolit i krásné dárkové balení. Při koupi se rozhodně vyplatí sledovat slevy.

Tip: Vyplatí se sledovat aktuální slevy.

A jaký šperk mám od této firmy já? Dva nádherné růžové náramky, které vždy zaručeně můj den udělají růžovějším (viz obrázek). Zapínání je na posuvnou tkaničku. S balením Vám přijde i kartička, na které je pár informací o firmě a o záruční době.

Zaujalo mne, že Lola Rose London prodává i řetízek s přívěškem Cool Mama Charm, který může být krásným a nevšedním dárkem pro nějakou skvělou maminku. Řetízek je stříbrný (sterlingové stříbro) a pozlacený 18ti karátovým zlatem se vsazky granátu nebo spinelu.

Tip: LOLA ROSE London prodává řetízek s přívěškem Cool Mama (skvělá máma) v pozlaceném stříbře a vsazky granátu nebo spinelu.


A jaké drahé kameny nebo šperky z nich vyrobené máte v oblibě Vy?