INSPIRACE

 

Když jsem čekala Honzíka, mé první dítě, nakoupila jsem nepřeberné množství věcí pro miminko. Ty zahrnovaly různou kosmetiku, oblečení a miminkovské vybavení včetně nábytku. S příchodem Honzíka jsem ale zjistila, že většina věcí nebyla nakonec nutná (asi nejvíce kosmetika), protože jsme je kolikrát nepoužili. A většina oblečení nebyla vhodná.

Světoznámou značku Chanel z Francie asi všichni znáte a nemusím Vám ji nijak příliš představovat. Myslím, že snad není žena, která by se o Chanel módu, parfémy, šperky, kabelky a ostatní alespoň někdy nezajímala nebo o ní neslyšela.

Přemýšlíte, co s dětmi o šedých, zimních podvečerech dělat? Máte doma děti, které rády tvoří nebo jsou podobně kreativní? Právě pro ty z Vás mám dnes příspěvek, jak z dítěte udělat malého umělce za pomoci fólie, nalepování a dodat mu tím radost i sebevědomí.

S miminkem si přes noc žádná maminka moc neodpočine. Ani u nás to není jiné. I když Ella už není miminko, také pořadně nespí a přes noc se často budí. O zdravém a nerušeném spánku si mohu opravdu nechat jen zdát. Každé ráno mám pocit, že jsem prohýřila noc a při pohledu do zrcadla se nezřídka děsím své unavenosti...

Dnes je den jako stvořený pro knižní inspiraci. Pokud toužíte po tom, aby Vaše děti mluvily anglicky nebo získaly alespoň základy, ale nedaří se je zainteresovat, zkuste tuto knihu. U nás se osvědčila a je jednou z velmi oblíbených.

Než Vám popřeji krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška, pohodu v rodinném kruhu a večeři bez kostí v krku, ráda bych se s Vámi podělila o vánoční inspiraci pro muže, pokud snad ještě nevíte, co drahé polovičce dát pod stromeček.